Fatih Koltuk Yıkama

Fatih koltuk yıkama hizmeti sayesinde artık tertemiz koltuklarda oturabilirsiniz. Özel makinelerimizle temizlenen koltuklarınız hijyenik olur ve tüm kirlerinden arınır. Derinlemesine temizlik sağlandığı için hijyeni konusunda içiniz rahat olabilir. Üstelik düzenli olarak yıkattığınız koltuklarınızın ömrü uzadığı için daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Koltuk temizlemek için yıkama dışındaki metotları kullandığınız zaman sadece yüzeysel bir temizlik elde edersiniz. Bu da hijyeni sağlamaya yeterli olmaz çünkü koltukların derinlerine kir işlemiş olabilir. Fatih evde koltuk yıkama hizmetimiz sayesinde koltuklarınızı hiç bir yere götürmenize gerek kalmaz. Çalışanlarımız tarafından evinizde yıkanarak temizlenir.

Fatih Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

İstanbul Fatih koltuk yıkama hizmetimizde özel deterjanlar kullanılır. Ayrıca silmek yerine vakumlu yıkama makinelerini kullandığımız için daha etkili bir temizlik elde ederiz. Özellikle evde küçük çocuğu olan ailelerin koltukları sık kirlenir ve hijyeni daha çok dikkat etmek zorundalardır. Koltuklarınızı belirli aralıklarla yıkatarak hijyenini sağlayabilirsiniz.

Koltuk yıkama Fatih ilçesine de hizmet vermekteyiz. Her çeşit koltuk kumaşını özenle yıkarız ve hijyenini sağlarız. Evinizdeki tüm koltuklar için yıkama hizmetimizi talep edebilirsiniz. Koltukların kumaş, sünger ve iskelet olmak üzere üç ayrı kısmı vardır. Siz koltuğunuzu sildiğinizde yalnızca kumaşının dış yüzeyini temizlemiş olursunuz. Oysa bu şekilde tam anlamıyla bir temizlikten söz edilmesi mümkün değildir.

Fatih Koltuk Yıkama Hizmetinin Avantajları

Fatih koltuk temizleme için yapılan yıkama işlemi ile birlikte koltuklarda gerçek anlamda bir hijyen sağlanır. Eğer koltuklarınızda kullanıma bağlı olarak ağır bir koku oluştuysa, ancak yıkama hizmetimiz ile bu kokudan kurtulabilirsiniz. Özel makinemiz vakumlu özelliğe sahiptir ve koltuğa verilen suyu iyi bir şekilde geri içine çeker. Böylece koltuklarınızın sadece kumaşı değil aynı zamanda iç kısımdaki süngeri de yıkanmış olur.

Evinizde evcil hayvan besliyorsanız ya da küçük çocuklarınız varsa koltuklarınızın daha sık kirlenmesi normaldir. Bu durumda daha sık aralıklarla yıkatmayı düşünebilirsiniz. Senede iki sefer koltuklarınızı yıkatmanız, evinizin hijyeni açısından doğru bir davranış olacaktır.

Fatih Koltuk Yıkama Fiyatları

Fatih koltuk yıkama fiyatları koltukların sayısına ve büyüklüğüne göre değişir. Yani tekli bir koltukla, ikili ya da üçlü bir koltuğun yıkama fiyatı farklıdır. Eğer bu hizmeti almayı düşünüyorsanız firmamızla iletişime geçerek koltuk özelliklerinizi söyleyebilir ve daha ayrıntılı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Koltuklarınızı evde kendiniz temizlemekle uğraşmaktansa bizden bu hizmeti alıp konforunuzu artırabilirsiniz. Koltuklarınızın üzerine yiyecek ya da içecek dökülmüş olabilir. Bu durumda da yıkama hizmetimiz ile koltuklarınızda yeniden temizlik elde edersiniz.

Kaliteli bir koltuk yıkama hizmeti almak istiyorsanız firmamız sizin için doğru adres demektir. Koltuk yıkatmak istediğinizi de koltuğunuzu nasıl yıkamacıya götüreceğinizi düşünmenize hiç gerek yoktur. Yerinde koltuk yıkama hizmetimiz ile tüm koltuklarınızı temizleriz ve hijyenini sağlarız. Bu hizmetimiz sayesinde koltuklarınız tertemiz olurken asla yıpranmaz.

Leave a Comment