Bayrampaşa Koltuk Yıkama

Bayrampaşa koltuk yıkama firması olarak verdiğimiz hizmet ve yılların referansı ile sizlerle bir araya gelmekteyiz. Koltuk yıkama her evin ya da ofisin ihtiyaç duyduğu bir temizliktir. Koltuklar cildimizin en çok temas ettiği mobilya olarak her zaman hijyenik olmalıdır.

Koltukların uzun süre kullanılması, üstüne yabancı maddelerin dökülmesi yıkama ihtiyacına neden olur. Buna ek olarak evde evcil hayvan beslemek de koltuk yıkamaya neden olur. Bunun sebebi evcil hayvanların parazit ve bakteri taşıma ihtimalinin olmasıdır. Bu bakteri ve parazitlerinin mayt oluşumuna da neden olur ve bunlar temizlenmez ise cilt üzerinde olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Koltuk Temizliği Neden Yapılmalıdır?

Koltuk yıkama aksatılmaması gereken bir temizliktir. Bu temizliği hem evde koltuk yıkama olarak hem de koltuk yıkama firması tarafından evinizden alınarak yapılması gibi farklı seçenekler vardır. Koltuk silme ve koltuk yıkama işlemleri zaman zaman birbirine karıştırılır ancak bu iki işlem birbirinden farklıdır. Koltuk temizleme yüzeysel bir temizliktir.

Koltuk yıkama ise koltuğun tamamının su ile yıkanması ve daha sonra bu suyun teknolojik aletlerle çekilmesi işlemidir. İstanbul Bayrampaşa koltuk yıkama hizmeti için firmamız 7 gün 24 saat sizler için ulaşılabilir konumdadır.

Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır?

Koltuk yıkama Bayrampaşa bölgesi içinde hizmet almak isteyenler için Bayrampaşa koltuk temizleme firması olarak kaliteli ve güvenli hizmeti ulaştırmaktayız.  Profesyonel ekiplerimiz mobilyalarınıza en uygun temizlik malzemeleri ile hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra koltukların temizlenmesi sırasında da son teknolojik yıkama aletleri kullanılır.

Burada koltuklarınızdaki temizlik detayı belirlenir. Ardından kimyasal maddeler su dolu hazneye konulur ve koltuğa aktarılır. Sonrasında ise bu su çekilerek yıkama işlemi tamamlanır. Ardından kurutmak için buhar makinaları kullanılır. Bu işlem uzun bir işlem olmadığı için gün içerisinde tamamlanarak kullanıma hazır hale getirilir.

Bayrampaşa Koltuk Yıkama Fiyatları Nelerdir?

Koltuk yıkama hizmeti almak için kişiler fiyat araştırması yapmalıdır. Burada koltuğun boyutu ve ihtiyaç duyulan temizlik detayına göre yıkama kategorisi belirlenir ve ardından bir ücretlendirme yapılır. Bayrampaşa koltuk yıkama fiyatları kapsamında firmamız da bu kriterlere göre bir fiyat belirlemesi yapmaktadır. Müşterinin onayının ardından da yıkama işlemi gerçekleştirilir.

Yerinde Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Yerinde koltuk yıkama koltukların bulunduğu noktadan ayrılmadan ekiplerin alana gelerek ekipmanları ile temizliği gerçekleştirme işlemidir. Yerinde koltuk yıkama hem bütçe hem de zaman açısından konfor sunar. Bu işlemde koltuk yıkama firmanız olarak evinize ya da ofisinize gelerek, ekipmanlarımız ve uzman ekiplerimiz ile kısa sürede koltuklarınızın temizliğini gerçekleştiriyoruz.

Koltuğu transfer ve geri getirme işlemleri olmadığı için birkaç saat içinde temiz koltuklarınıza kavuşursunuz. Bu hizmet kapsamında koltuklarınızın bir yerden başka bir yere transferi yapılmadığı için ek olarak bir bütçe çıkarılmaz ve daha düşük fiyatlara yıkama yapılır.

Leave a Comment